Bilgilendirme (14-01-2022, 15:10) Vip Üyelik !
Vip Üyelik !

Güncel, Sorunsuz, Reklamsız ve Tertemiz Paylaşımları FTP Sayesinde Son Sürat İndirmek ve Buna Benzer Avantajları İçeren Vip Üyelik Sistemimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Konu İçeriğini Takip Edebilirsiniz...

Üyelik Ücretlerimiz Güncellenmiştir, bilginize..
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 396 115 Yorumlar (1 429), Devamı
Ashampoo WinOptimizer 25.00.18 | Katılımsız

Ashampoo WinOptimizer katılımsız indir, bilgisayar kullanıcılarının sistem performansını artırmak veya sistem ayarlarını optimize edebilmek için ihtiyaç duyabilecekleri her tür aracı kendilerine sunan gelişmiş bir sistem bakım aracıdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 124 Yorumlar (1), Devamı
MAGIX SOUND FORGE Pro 17.0.0 Build 81 | NR Pack | (x64) | Katılımsız

Sound Forge Pro, MAGIX tarafından geliştirilen profesyonel bir ses düzenleme programıdır. Birçok profesyonel ses düzenleme programının aksine kullanımı kolay arayüzü ile yeni başlayan kullanıcılar için bile yürütülmesi çok güç değildir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 83 Yorumlar (0), Devamı
PDF Shaper Professional 13.1 | Katılımsız

PDF Shaper, PDF dosyalarını ve içeriğini değiştirmek ve optimize etmek için bir dizi araç ve yardımcı program sağlayan PDF belgeleriyle çalışmak için güçlü bir program. Bu program sayesinde PDF belgelerini kolayca bölebilir ve birleştirebilir, PDF dosyalarından metin ve grafikleri ayıklayabilir, bir belgeyi şifreyle şifreleyebilir / şifresini çözebilir, kullanıcı haklarını değiştirebilir, görüntüleri PDF'ye dönüştürebilir ve tersinini yapabilirsiniz aynı zamanda DOC / DOCX'i PDF'ye dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 56 Yorumlar (0), Devamı
Ashampoo Burning Studio 24.0.3.27 | Katılımsız

Ashampoo Burning Studio bluray disklerini de yazabilen başarılı bir CD, DVD yazma programıdır. Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Bazen doğru bir fonksiyonu ararken vaktinizi boşa harcadığınızı farkedersiniz. Ashampoo Burning Studio sizin ne istediğinizi bilir: Kolaylıkla, hızlı, maksimum kalitede ve minimum uğraşla CD, DVD yazmak.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 148 Yorumlar (1), Devamı
Rufus 3.22.2009 | Portable

Rufus indir portable, ISO dosyalarınızı Flash Belleğinize yazdırabileceğiniz harika bir uygulama. Hem MBR (Legacy) hem GPT (UEFI) kuruluma izin verir, seçim size aittir. Eski donanımlar içinde BIOS desteği vardır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 3 829 Yorumlar (13), Devamı
Daum PotPlayer 1.7.21878 + OpenCodec | Katılımsız

PotPlayer programı, son zamanlarda oldukça dikkat çeken video oynatma programları arasında yer alıyor ve hem hızlı yapısı hem de basit arayüzüyle pek çok video oynatıcıdan daha kolay bir şekilde kullanılabiliyor.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 131 Yorumlar (0), Devamı
Advanced SystemCare Ultimate 16.1.0.16 | Katılımsız

Advanced SystemCare Ultimate katılımsız indir, Bitdefender anti-virus teknolojisi ile geliştirilmiş Advanced SystemCare Ultimate hem bilgisayarınızı en iyi hale getirebilmek için optimize ediyor hem de zararlı yazılımlara karşı savaşıyor. İçerdiği antivirüs temizleme yazılımıyla artık daha da başarılı.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 156 Yorumlar (0), Devamı
Wondershare PDFelement Professional 9.4.7.2144 | Katılmısız

Wondershare PDFelement Professional katılımsız, PDF dosyalarını düzenleyebilen profesyonel bir yazılımdır. Bu dijital araç, PDF belgesindeki resimler, metinler, sayfalar, arka planlar, filigranlar, başlıklar, üstbilgiler ve altbilgiler gibi öğeleri değiştirebilir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 74 Yorumlar (0), Devamı
Mirillis Action! 4.31.1 | Katılımsız

Mirillis Action! çok yetenekli bir programdır. Ünlü yapımcı şirket Mirillis'in Splash oynatıcısından sonra piyasaya sürdüğü HD Multimedia Kaydedici/Yakalayıcı yazılımı oldukça popüler olacağa benziyor.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 75 Yorumlar (0), Devamı

Yukarı Git Ana Sayfa